strona główna / Randki internetowe

zajety78

18 mar 2021 09:12

Cześć.
Ciekawi mnie Wasza opinia na temat jak wyżej. Wiem, że większość osób, które szukają miłości i stałego partnera (nie wyłącznie seksu) poprzez różne apki internetowe jest zawiedziona czy wręcz zniesmaczona poziomem takich portali.
Ja również byłem sceptyczny zakładając konto na jednym z nich. Namówił mnie do tego kolega, który był strasznie podjarany tymi wszystkimi możliwościami - przeglądanie zdjęć, czaty, flirt etc. Ja na jednym z popularnych portali poznałem fantastyczną kobietę i w zasadzie nie mam złych doświadczeń z tego okresu. Być może dlatego, ze byłem tam tylko miesiąc. Początki owszem były trudne, mdłe rozmowy z paniami, które były już chyba tym zmęczone lub znudzone i które widziały już wszystko. Ale mi się udało i z perspektywy czasu muszę przyznać, ze to była bardzo dobra decyzja. Mieliście / macie podobnie czy wręcz przeciwnie? Pozdrawiam.
a-nia

21 lip 2021 20:44

to miałeś dużo szczęścia, gratuluję. Ja również znam osoby, które nawiązały wartościowe znajomości przez internet, ale akurat z moich obserwacji wynika, że szanse na powodzenie mają osoby młode, tzn młodsze niż ja. Ci moi znajomi, którzy poznali się przez internet mają lat do ok .30. Więc może w tym przedziale wiekowym nie ma jeszcze takiego zepsucia i rzeczywiscie ludzie szukają kogoś na stałe. Ja jestem przed 40-tką, uważam się za atrakcyjną kobietę. Jestem wykształcona, coś w życiu osiągnęłam i choć nie chcę nikogo oceniać, bo szukam człowieka, ale z całym szacunkiem.. dostaję wiadomości od Panów w separacji, bezrobotnych, z brzuchami, brodami, błędami ortograficznymi, komplementami typu "Nie wyglądasz na 40 lat", "Chętnie bym Cię schrupał" itp itd.... Myślę, że mężczyznom jest tam po prostu łatwiej, bo to oni wybierają, a nam kobietom pozostaje czekać...
powrót do strony głównej